Інформаційний центр Європейського Союзу

Дата: 11-03-2016, 14:31 | Автор:

Eразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма надає фінансування для забезпечення більш активної мобільності, міжнародних партнерств та спільних науково-дослідних проектів, а також для розширення можливостей та розвитку кадрів у країнах-партнерах по всьому світу.

Студентки ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ Юлія Токарська та Вікторія Коробій навчаються у Стопанській академії економіки імені Д.А.Ценова у місті Свіштов, Болгарія завдяки програмі Еразмус+. Кожен день для дівчат – це відкриття чогось нового та цікавого. Навчання проводиться англійською мовою, викладачі привітні та із розумінням ставляться до всіх іноземців, які навчаються за програмою обміну. Програма Еразмус+ стирає кордони  і всі її учасники стали великою та дружньою сім’єю, незважаючи на відмінності культур, звичаїв, традицій та мов.

Студенти мають  можливість подорожувати  різними  куточками країни, щоб краще пізнати Болгарію. Вони побували у столиці Болгарії –Софії та у Велико Тирново й  отримали хороші враження та море позитивних емоцій.

Юлія та Вікторія бажають іншим студентам  не втрачати свого шансу та  брати  участь у програмах обміну студентів. Це надзвичайно хороша можливість перейняти досвід навчання за кордоном, познайомитись із цікавими людьми та пізнавати світ.

» » Студенти ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина беруть участь у програмі обміну студентів ЕРАЗМУС+

Дата: 11-03-2016, 14:31 | Автор: