День науки!

Дата: 18-05-2024, 12:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги-науковці Західноукраїнського національного університету! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня науки!
Ваша наполеглива праця, інноваційні підходи, прогресивні ідеї, креативні рішення, внесок у розвиток багатьох галузей науки та освіти є надзвичайно важливими для суспільства і престижу класичного університету Тернополя. Кожен із Вас самовіддано, відповідально торує шлях науковця, гідно продовжує славні традиції своїх попередників, розширює межі знань, працює на благо України, заради спільної Перемоги.
Ви зміцнюєте авторитет закладу вищої освіти в українській державі та на міжнародній арені, інтелектуально долаєте виклики сьогодення.
Дякую Вам за невтомний новаторський пошук, вагомі результати досліджень. Бажаю нових проєктів на науковій ниві, особистих досягнень. Нехай усі сміливі задуми втілюються у життя!

Ректор – Оксана ДЕСЯТНЮК