Про відділ

Дата: 30-03-2016, 11:28

ВІДДІЛ ПРОГНОЗУВАННЯ ТА МАРКЕТИНГУ

Важливим структурним підрозділом у визначенні пріоритетних напрямів фінансово-економічної діяльності ТНЕУ є відділ прогнозування та маркетингу. Історія відділу бере свій початок у далекому 1980 році, коли було створено планово-фінансовий відділ, який очолив Михайло Степанович Коханюк.

Після реорганізації у 1997 році вже безпосередньо у відділ прогнозування та маркетингу, відділ очолила випускниця університету Голоднюк Ольга Федорівна, яка керувала ним до 2007 року. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної, наукової бази університету Голоднюк О. Ф. була удостоєна звання !Відмінник освіти України».

Протягом 2007-2013 років керівництво відділом прогнозування та маркетингу було покладено на Лучку Андрія Васильовича, а з 2013 року відділ очолює також випускник ТНЕУ – Кушнір Олексій Ростиславович.

Протягом всієї історії функціонування відділу прогнозування та маркетингу його функції змінювались. На сьогодні основними завданнями відділу прогнозування та маркетингу, є такі:

1) планування, організація та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг;

2) калькуляція вартості платних послуг, які згідно з чинним законодавством України можуть надаватись університетом;

3) прогнозування показників фінансово-господарської діяльності університету;

4) обґрунтування економічної доцільності управлінських рішень і прогнозування їхніх наслідків для університету;

5) аналіз ринку освітніх послуг і дослідження тенденцій його розвитку;

6) здійснення заходів щодо оптимізації структури університету.

На відділ прогнозування та маркетингу покладено виконання таких функцій:

–організація і безпосереднє здійснює прогнозування основних економічних показників діяльності університету;

–планування, організація та проведення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти;

–підготовка та подання статистичної інформації, пов’язаної із проведенням процедур закупівель за державні кошти та із виконанням інших функції, віднесених до компетенції відділу;

–розроблення калькуляцій плати за навчання та вартості інших платних послуг, які надаються університетом;

–спільно з бухгалтерією організовувати та безпосередньо брати участь у розробці кошторису університету, бізнес-планів діяльності структурних підрозділів університету та подає їх на розгляд ректору університету;

–підготовка проектів рішень із питань, віднесених до його компетенції;

–здійснення необхідного контролю за виконанням прийнятих рішень з вище названих питань;

–проведення заходів по виявленню та реалізації потенційних можливостей університету з метою залучення додаткових доходів;

виконання завдань ректорату університету щодо пошуку та мобілізації ресурсів, необхідних для належного матеріального забезпечення навчального та виробничого процесів.

Дата: 30-03-2016, 11:27

Кушнір Олексій Ростиславович

Посада: начальник

Кабінет: 1422