FIRST VICE-RECTOR

FIRST VICE-RECTOR MYKOLA SHYNKARYK

First Vice-Rector

Candidate of Physical and Mathematical Sciences, Associate Professor. First Vice-Rector of Ternopil National Economic University. Заслужений працівник освіти України. Народився в с. Шевченково, Снятинського району, Івано-Франківської області. Після закінчення середньої школи працював, а в 1978 році вступив на перший курс математичного факультету Чернівецького державного університету. Вже під час навчання почав займатися науковою роботою під керівництвом професора Ленюка Михайла Павловича. Після закінчення університету працював інженером-програмістом Чернівецького філіалу Київського інституту автоматики. З 1984 р. працює в Тернопільському національному економічному університеті на посадах: молодшого наукового співробітника, викладача, старшого викладача, доцента і завідувача кафедрою вищої математики. В 1993 році Микола Іванович обраний головою профкому співробітників університету, є постійним членом Тернопільської обласної ради профспілки працівників освіти і науки. М.І. Шинкарик досліджує гібридні інтегральні перетворення (Фур’є, Лежандра) і застосування їх до розв’язування сингулярних задач математичної фізики. Є автором понад 60 друкованих праць, співавтором підручника «Вища математика», навчальних посібників «Теорія імовірностей», «Математична статистика», «Практикум для розв’язуванням задач з теорії імовірності і математичної статистики». Доцент М.І. Шинкарик викладає такі основні навчальні курси: «Вища математика», «Теорія імовірності і математична статистика», «Математичне програмування», здійснює керівництво магістерськими роботами.

Contacts:

11 Lvivska str. (TNEU Building 1),