Тернопільська бізнес-школа

Тернопільська бізнес-школа створена 1 жовтня 2015 року (Наказ №521 від 25 вересня) з метою реалізації новітніх форм освітньо-професійної підготовки, орієнтованих на задоволення актуальних потреб ринку праці та відповідно до світових тенденцій розвитку бізнес-освіти. 
Розвиток ініціативи створення бізнес-школи здійснюється в межах реалізації проекту партнерства з Естонською бізнес-школою №165-2015-А «Відкриття бізнес-школи при  Тернопільському національному економічному університеті».
Місія Тернопільської бізнес-школи – сприяння інновативному поступу регіону шляхом професійної підготовки та персонального розвитку менеджерів та підприємців-лідерів на засадах єдності освіти, прикладних досліджень та інновацій.
Візія – Тернопільська бізнес-школа як платформа для конструктивної взаємодії освіти, бізнесу, влади для ініціювання та реалізації навчально-освітніх та бізнес-інвестиційних проектів в інтересах кожного з учасників та місцевих громад загалом, представлена колективом науковців та викладачів-практиків, об’єднаних цінностями відкритості, інновативності, відповідальності.
Основними напрямами діяльності Тернопільської бізнес-школи є розвиток академічних програм навчання, короткострокових програм професійної підготовки в сфері управління та підприємництва, а також ініціювання та реалізація проектів у форматі альтернативної освіти для підприємців, спеціалістів, менеджерів та аудиторій місцевої громади, які зацікавлені у професійному та особистісному розвитку.
У контексті своєї діяльності команда Тернопільської бізнес-школи готова до конструктивного партнерства з розвитку соціальних та бізнес-ініціатив та є відкритою для контактів:
 
 

 Тернопільська бізнес-школа
Тернопільський національний економічний університет

каб. 21, 22

вул. Бульвар Шевченка, 9

Тернопіль,
Україна, 46000

Тел.: +38 0352 521950

E-mail: TBSchool@tneu.edu.ua

https://www.facebook.com/TernopilBusinessSchool/

 

 

Тернопільська бізнес-школа

Тернопільська бізнес-школа