Лекційний курс "Юридичні аспекти банкрутства".

17-18 квітня 2015 року, в рамках програми Школи польського та європейського права відбудеться лекційний курс "Юридичні аспекти банкрутства".

Викладач: Д-р права Марек Пожицкі, кафедра економічної політики Факультету права та адміністрації Ягеллонського Університету.

Д-р права Марек Пожицкі - консультант Європейського центрального банку з 2005 року. В 2008-2009 р.р. співпрацював з Бюро в справах інтеграції в зону євро, при Національному банку Польщі. Займався підготовкою юридичної частини звіту щодо прийняття Польщею валюти євро. У 2012 році ввійшов в склад групи в справах вдосконалення права про банкрутство, створеної Міністром юстиції. Також приймає участь в групі, яка займається підготовкою оцінки Регламенту Ради (ЄС) № 1346/2000 про процедуру банкрутства за дорученням Комісії.

З 2006 року один з координаторів українських програм факультету адміністрації і права Ягеллонського університету.
Учасник секції права про банкрутство Інституту Алехандра.
Сфера наукових інтересів: право про банкрутство, міжнародне банкрутство, монетарне право, валютна інтеграція в Європі, економічна політика, правова лінгвістика.

Початок лекції 16.00.

Адреса: м. Тернопіль, бул.Шевченка, 9, корпус 10 ТНЕУ, ауд.23