Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологійКонсультаційний центр з вивчення іноземних мов

Дата: 1-04-2014, 16:03

Консультативний центр з вивчення іноземних мов Тернопільського національного економічного університету дає можливість ефективно та інтенсивно вивчити іноземну мову, щоб брати участь у міжнародних освітніх програмах та здобути престижну роботу. Також ви маєте унікальну можливість перевірити свій рівень володіння іноземною мовою за шкалою Ради Європи.

 

Про Центр

 

Консультативний центр іноземних мов є структурним підрозділом ТНЕУ і призначений надавати освітні послуги громадянам України та іноземцям і впроваджувати інтенсивне навчання мов як засобу спілкування з іншомовною культурою. В основі процесу вивчення іноземної мови у рамках Центру лежить спілкування іноземною мовою (в усній та письмовій формах), яке є одночасно метою навчання, основним засобом та умовою його досягнення.

Центр іноземних мов був заснований у 2004 році. Створюючи Центр, ректорат ТНЕУ виходив з необхідності підготовки висококваліфікованих фахівців з технічною та економічною освітою, які б вільно володіли іноземними мовами.

 

Переваги наших курсів

 

Відповідно до вашого реального рівня вам пропонується:

 - інтенсивні комунікативні курси з вивчення англійської, німецької, французької, італійської, іспанської, чеської та польської мов через спілкування;

  - курси підготовки до написання проектів;

  - канікулярні комунікативні тренінги з носіями мов + відпочинок у волонтерських таборах;

  - короткострокове стажування у Великобританії, США, Швейцарії, Норвегії, Польщі.

Заняття відбуваються в однорівневих групах, які повністю укомплектовані навчальними матеріалами.

 

КМЦ – це Ваш шанс легко вивчити іноземну мову

 

Професорсько-викладацький склад Центру має великий досвід інтенсивного навчання іноземних мов за авторськими методиками з ефективним використанням сучасних мультимедійних засобів. Ці методи базуються на концепції та принципах інтенсивного навчання із застосуванням індивідуального підходу та тестового контролю.

 

Центр іноземних мов має свої навчальні аудиторії, кабінети іноземної мови та літератури (близько 1000 найменувань іноземної літератури).

 

Спеціальності та напрямки підготовки:

 

  - Центр здійснює підготовку з інтенсивного навчання іноземної мови школярів, абітурієнтів, студентів, бізнесменів та ін.

  - Організація навчання у центрі здійснюється за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи.

-                     Підготовка слухачів здійснюється за різносторонніми комунікативними програмами поглибленого вивчення іноземних мов з наданням відповідного сертифікату:

 

1. Для початківців (0,0+);

2. Нижчого середнього рівня (А1,А2);

3. Середнього рівня (В1,В2);

4. Для спеціальних потреб – навчання, стажування або праця за кордоном (С1,С2);

 

 У КМЦ є індивідуально розроблені курси ділової іноземної мови для компаній, корпоративні замовлення (для працівників банків, фінансових інституцій, інженерів та спеціалістів у галузі комп’ютерних технологій).

 

 Програми

 

Центр іноземних мов ТНЕУ крім того, що проводить навчання, дає можливість слухачам курсів спробувати поїхати стажуватись за кордон. На даний момент є вибір з таких програм:

-програма стажування в США Державного університету Огайо;

      - фермерська програма стажування в США;

      - аграрна програма стажування в Данії;

      - програма стажування в Швеці;

      - програма стажування в Нідерландах;

      - програма стажування в Фінляндії.

 

Курси для дітей

 

Консультаційний центр з вивчення іноземних мов пропонує курси іноземних мов - англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, польської - для дітей трьох основних вікових груп:

      - дошкільнята 3-6 років;

      - школярі (молодші класи) 7-10 років;

      - школярі (старші класи) 11-16 років;

Такий поділ  за віком дозволяє враховувати психологічні особливості, властиві дітям тієї чи іншої вікової групи, особливості сприйняття нової інформації, наявність тієї системи знань і уявлень про світ - себе самого і своїх ровесниках, якою вони володіють.

Для наймолодших (3-6 років) іноземна мова стає новим відкриттям. Вони лише починають пізнавати оточуючий світ, і грамотне (психологічне, педагогічне) знайомство з іноземною мовою дозволяє досягнути дивовижних результатів: іноземна мова стане майже рідною для дитини, ввійшовши у його систему знань про світ. Тепер ведеться багато розмов про раннє навчання іноземних мов; дискутується - добре це чи погано. Наш досвід роботи переконливо показує, що це прекрасно! Уроки іноземної мови проходять у ігровій формі, діти вивчають пісеньки і віршики іноземною мовою, грають у невеличких спектаклях.

Заняття старанно плануються і організовуються висококваліфікованими викладачами відповідно до вимог сучасної методики навчання іноземної мови.

Для школярів молодших класів, котрі починають вивчення іноземної мови в школі, важливо створити комфортне оточення, навчити не боятися помилки, які трапляються, і доволі часто, на початковому етапі вивчення іноземної мови. Часто під час шкільних уроків іноземної мови багато матеріалу залишається незрозумілим, здається складним, і це приводить до створення проблем і появи так званого мовного бар’єру. Займаючись по наших курсах, кожна дитина отримає повноцінну увагу з боку викладача, тому що мовні бар’єри попросту не встигають виникнути або швидко зникають.

 Для школярів старших класів ми пропонуємо курси загальної та ділової іноземної мови. Курс загальної іноземної мови дозволить дітям поглибити і закріпити знання граматики, розширити словник, "відшліфувати" мовні навички. У формі бізнес-курсу іноземних мов вивчаються різні аспекти ділової іноземної, що безсумнівно має велике значення для майбутніх бізнесменів: особливості спілкування іноземною мовою у діловій сфері, правила написання ділових листів і підготовка різних документів для підписання контрактів.

 

Консультаційний центр з вивчення іноземних мов

Лужецька Ольга Богданівна

директор консультаційного

центру з вивчення іноземних мов

Телефон: (0352) 47-50-50

Внутрішній телефон: 13-148

Кабінет: 3107

E-mail:

 

Консультаційний центр з вивчення іноземних мов

Щербай Галина Олексіївна

Інженер консультаційного центру

Телефон:(0352)47-50-50

Внутрішній телефон: 13-148

Кабінет: 3107

Консультаційний центр з вивчення іноземних мов

Бек Галина Миронівна

Спеціліст I категорії консультаційного    центру

Телефон: 47-50-50

Внутрішній телефон: 13-148

Кабінет: 3107