Кафедра освітології і педагогіки

Телефон: (0352) 51-75-24, вн. 19-104

Е-mail: l.rebukha@wunu.edu.ua

Кафедра освітології і педагогіки

Колектив кафедри освітології і педагогіки Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ здійснює освітню підготовку здобувачів за такими освітньо-професійними програмами:

-      першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за такими спеціальностями:

012 Дошкільна освіта (ОПП «Дошкільна освіта. Інклюзивна освіта»);

015 Професійна освіта (ОПП «Фінансова грамотність», ОПП «Цифрові технології»);

-      другого (магістерського) рівня вищої освіти за такими спеціальностями:

011 Освітні, педагогічні науки (ОПП «Управління закладами освіти»);

015 Професійна освіта (ОПП «Фінансова грамотність», ОПП «Соціальна робота», «Управління персоналом»);

-      третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за такою спеціальністю:

011 Освітні, педагогічні науки  (ОНП «Освітні, педагогічні науки»);

Упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: Вступ до спеціальності, Загальна педагогіка, Історія дошкільної педагогіки, Безпека життєдіяльності у дошкільних закладах освіти, Основи спеціальної педагогіки, Інноваційні технології в освіті та науці, Управління освітнім процесом в закладах освіти, Технології дистанційних освітніх та наукових послуг, Методологія наукових досліджень, Педагогіка вищої школи, Історія педагогіки та порівняльна педагогіка, Методика проведення тренінгів, Загальна педагогіка, Інформатизація управління освітнього процесу в закладах освіти, Теорія і методика професійної освіти та ін.

Після завершення навчання за ОПП «Дошкільна освіта. Інклюзивна освіта» випускники кафедри можуть працювати: вихователем дошкільного закладу; асистентом вчителя в інклюзивному класі; вихователем спеціальних груп; інспектором з дошкільного виховання та інклюзивного навчання; керівником підрозділів у сфері освіти та інклюзивного навчання;  завідувачем відділу (у складі управління освітою); директором закладу дошкільної освіти; методистом з дошкільного виховання та інклюзивної освіти; вихователем-методистом; інспектором-методистом з дошкільного виховання та інклюзивної освіти; іншими фахівцями дошкільної освіти та інклюзивної освіти.

Завершивши навчання за ОПП «Управління закладами освіти», випускники можуть працювати: директором закладу дошкільної освіти, закладу загальної середньої освіти, ліцею, гімназії, професійного училища, коледжу, інституту, академії, навчально-методичної / науково-методичної освітньої установи та ін.; завідувачем аспірантури (інтернатури, ординатури) / лабораторії (освіта); начальником відділу освіти, експертного відділу освітніх установ; директором школи вищої спортивної майстерності, спеціалізованої дитячо-юнацької, спортивно-технічної та ін.; викладачем у закладах освіти І-IV рівнів акредитації; викладачем з перепідготовки й підвищення кваліфікації службовців освітніх установ різних типів і форм власності; керівником будинку маляти, будинку дитини, будинку-інтернату, школи-інтернату, школи соціальної реабілітації, притулку для неповнолітніх; приймальнику-розподільнику та ін.; завідувачем інклюзивно-ресурсного центру та центру підтримки інклюзивної освіти; керівником підрозділу в органах місцевого самоврядування (ОТГ) та державного управління; молодшим науковим співробітником наукової установи, викладачем, методистом, інспектором-методистом, асистентом, педагогом-організатором, консультантом центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Кафедра активно співпрацює з освітніми установами та організаціями:  Управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, Тернопільським національним медичним університетом імені І.Я. Горбачевського, Державним навчальним закладом «Вишнівецький професійний ліцей», Тернопільським обласним ліцеєм «Знамення», Галицьким коледжем імені В’ячеслава Чорновола, Тернопільським коледжем вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Тернопільським вищим професійним училищем сфери послуг та туризму, школами м.Тернополя, в яких студенти мають змогу набувати практичний досвід, брати участь у стажуванні, проходити педагогічну практику та працевлаштовуватися.

Кафедра реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами: Батумським державним університетом імені Шота Руставелі (м. Батумі, Грузія), Вармінсько-Мазурським університетом (м. Ольштин, Республіка Польща), Куявсько-Поморською Вищою школою (м. Бидгощ, Республіка Польща), Балтійською міжнародною академією (м. Рига, Латвія).

Якщо у вас виникли питання стосовно:

вступу − телефонуйте 0(800)50-49-70 (приймальна комісія ЗУНУ);

організації освітнього процесу –  0679269387 (Гомотюк Оксана Євгеніївна, декан соціально-гуманітарного факультету);

співпраці з науковцями кафедри − 0974259866 (Ребуха Лілія Зіновіївна, завідувач кафедри освітології і педагогіки);

оформлення довідок, заяв − 0687036500(Плавайко Анастасія Дмитрівна, спеціаліст деканату).

Долучайтесь до нас у соціальних мережах:

Наші контакти:

м.Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 9, корпус №10, каб. 22

Телефон: + 38 (0352) 51-75-49, вн. 19-103

E-mail: kaf_op@wunu.edu.ua

Професорсько-викладацький колектив

Чайка Володимир Мирославович

Посада: професор
Науковий ступінь: доктор педагогічних наук

E-mail: v.chaika@wunu.edu.ua

Дем’янюк Антоніна Вікторівна

Посада: доцент