Кафедра міжнародного права та міграційної політики

Телефон: (0352)51-75-43 вн. 15-213
Е-mail: ya.zhukorska@wunu.edu.ua

Кафедра міжнародного права та міграційної політики

Колектив кафедри міжнародного права та міграційної політики здійснює підготовку фахівців за ОП «Міжнародне право» на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти.
Упродовж навчання, окрім загальних дисциплін, студенти вивчають такі дисципліни професійного спрямування: Історія міжнародного права, Дипломатичний протокол та етикет, Міжнародне публічне право, Міжнародне приватне право, Право Європейського Союзу, Порівняльне конституційне право, Порівняльне адміністративне право і процес, Порівняльне кримінальне право та процес, Порівняльне цивільне право та процес, Міжнародне і порівняльне трудове право, Міжнародне економічне право, Міжнародний захист прав людини, Міжнародне гуманітарне право, Міжнародне зобов'язальне право, Міжнародне речове право, Етичні стандарти правничої професії, Міжнародне кримінальне право, Актуальні проблеми права ЄС, Дипломатичний та консульський захист, Прецедентна практика ЄСПЛ, Право міжнародної відповідальності та міжнародне правосуддя, Теорія та практика сучасного міжнародного права тощо.
Після завершення навчання на кафедрі випускники можуть обіймати такі посади: дипломатичного представника, юриста-міжнародника, радника, експерта, фахівця-аналітика, політичного оглядача, судді, помічника судді, прокурора, нотаріуса, помічника нотаріуса, юрисконсульта, юриста, адвоката, помічника адвоката, спеціаліста з державної служби тощо.
Випускники можуть працювати у вітчизняних та зарубіжних юридичних фірмах, міжнародних міжурядових та неурядових організаціях, міжнародних та вітчизняних судових установах, закладах вищої освіти, посольствах, міністерствах і відомствах України, консалтингових і аудиторських іноземних фірмах, структурних підрозділах органів державної влади тощо.
Кафедра активно співпрацює з такими установами й організаціями: Управлінням державної міграційної служби у Тернопільській області, Почесним Консульством Республіки Сенегал в Україні, Управлінням міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської обласної військової адміністрації, Національною асоціацією адвокатів України, Радою адвокатів Тернопільської області, Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області, Тернопільською міською радою, приватними юридичними фірмами, де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштовуватися.
Кафедра реалізовує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами:  Оснабрюцьким університетом (Німеччина), Ягеллонським університетом (Польща), Сілезьким університетом у Катовіцах (Польща), Вармінсько-Мазурським університетом (Польща), Батумським державним університетом імені Шота Руставелі (Грузія).

Якщо у Вас виникли запитання стосовно:

вступу  телефонуйте +380673530206 Ярина Михайлівна Жукорська

організації навчального процесу – +38673530206 Ярина Михайлівна Жукорська

співпраці з науковцями кафедри – +380970596494 Наталія Степанівна Марценко

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Вул. Микулинецька 46а, корпус 5, м. Тернопіль, 46000

E-mail: kaf_mpmp@wunu.edu.ua

Професорсько-викладацький колектив

Фліссак Костянтин Андрійович

Посада: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор