Круглий стіл на тему: «Проблеми реалізації і захисту прав і свобод людини та громадянина в Україні».

Організаторами заходу виступили юридичний факультет ТНЕУ, координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Тернопільській області, Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення Малої академії наук України, Школа польського та європейського права ТНЕУ, факультет права та адміністрації Ягеллонського університету.

Участь в роботі  круглого столу взяли представники суду, юстиції, прокуратури та адвокатури Тернопільщини, викладачі, молоді науковці та студенти юридичного факультету ТНЕУ.

Головні питання, які обговорювалися під час роботи круглого столу це зокрема: повноваження слідчого судді та прокурора у кримінальному процесі  як спосіб запобігання порушенню конституційних прав і свобод людини в Україні; реалізація права громадян на безоплатну правову допомогу; права потерпілих за новим КПК України; право особи на безоплатну правову допомогу; право людини на конституційне звернення в Україні, Польщі та у Німечині.

Фотограф Володимир Кусмарцев